O nás

Společnost AXUM BOHEMIA s.r.o. založená v roce 2000 v Teplicích – v tradičním českém městě skla. Díky dlouholeté zkušenosti získané při výrobě skla, zejména osvětlovacího a taveného dokážeme navrhnout a vyrobit bezkonkurenční a velmi kvalitní skleněné talíře, mísy a misky, servírovací podnosy a skleněné dekorace, které jsou určené pro každodenní používání a hodí se do Vašeho domova, hotelu či restaurace. Převážná část produkce je pro zahraniční trh. Největšími zahraničními odběrateli jsou převážně země západní Evropy jako jsou například Německo, Rakousko, Itálie, Velká Británie, Finsko, Švýcarsko a nemůžeme zapomenout na Rusko. Největšími zákazníky v České republice jsou nadnárodní hotelové sítě a luxusní restaurace. Naše společnost se nezaměřuje pouze na Evropu, ale expanduje na zaoceánské trhy v Severní a Jižní Americe a Asii. Společnost AXUM BOHEMIA s.r.o. nese několik certifikátu pro zdraví neškodnému pro servírování oblíbeného jídla na našich originálních skleněných talířích, podnosech, miskách. Veškeré naše skleněné výrobky jsou vhodné pro ohřev jídla v mikrovlnné troubě a časté umývání v myčce, aniž by došlo k poškození nebo ztrátě barvy.

 

Olovo a kadmium - pro naše výrobky používáme pouze netoxické barvy. To znamená, bez olova a kadmia. Po zahřátí se do jídla nešíří žádné zdraví škodlivé olovo nebo kadmium.

 

Barevná trvanlivost - barvy jsou vypáleny do skla a jsou proto zcela odolné vůči mytí nádobí v ruce či v myčce. Barvy jsou odolné vůči kyselinám, neztrácejí barevnou stálost a ani se rozmazávají při styku kyseliny citronové o koncentraci 5%.

 

Odolnosti proti poškrábání - naše sklo odolává škrábancům podle Rockwellově zkoušce tvrdosti  52% a Mohsově zkoušce 6. tvrdosti ocelových příborů.

 

Tepelná odolnost - sklo lze ohřát na grilu až do 120°C. Přímý kontakt s topnými články může způsobit rozbití skla.

 

Odolnost proti mikrovlnnému záření - Všechny naše výrobky jsou naprosto bezpečné pro ohřívání jídla v mikrovlnné troubě.

 

 

20140408090852_t

Navštivte také náš internetový obchod s dětským osvětlením.

www.rozsvit.me

rozsvit.me