FAQ

Jaké mám možnosti úhrady zboží?

Zboží lze uhradit následujícími způsoby: v rámci ČR dobírkou (hotově nebo platební kartou u dopravce při předání zboží). Dále pak bankovním převodem z Vašeho účtu.

 

Jsou Vaše produkty stálobarevné? Jsou vhodné do myčky?

Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou, zajímavým designem a jsou stálobarevné díky dekoraci skleněným práškem, tzv. fritou, a nikoliv sprejovými barvami. Výrobky jsou také vhodné do mikrovlnné trouby.

 

Mám právo vrátit zboží bez udání důvodů?

Jelikož nemáte možnost si zboží prohlédnout za stejných podmínek jako v kamenném obchodě, máte právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodnete, musíte vrátit nepoškozené zboží zpět, a to bez známek užívání a opotřebení a v původním obalu (vč. daňového dokladu) doporučenou zásilkou (nikoliv dobírkou - dobírkové zásilky nebudou přebírány) na adresu prodávajícího. Zákazníkovi bude neprodleně - dohodnutým způsobem - vrácena částka odpovídající účtované ceně zboží.

 

Jaká je správná údržba produktů?

K mytí výrobků používejte běžné mycí prostředky ručně nebo v myčce na nádobí. Vyvarujte se používání abrazivních čisticích prostředků. Nepoužívejte drátěnku.

 

Jsou Vaše produkty zdravotně nezávadné?

Naše výrobky jsou vysoce hygienické a zdravotně nezávadné. Neobsahují olovo ani kadmium a jsou vyrobené z ekologicky nezávadných materiálů. Všechny výrobky mají certifikát o nezávadnosti v kontaktu s jídlem, shodné s normami ISO 7086-2 a DIN 51032.